Svečani početak nastave na kursu FTA-SEE

U Sali za sednice Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu 25. aprila 2018. godine održana je svečanost povodom početka nastave na Žan Mone modulu. Na svečanosti su govorili prof. dr Dragica Vujadinović, upravnik Mastera evropskih integracija, i prof. dr Dušan V. Popović, upravnik Žan Mone modula. Nastava na Žan Mone modulu započela je izvođenjem kursa “Sporazumi o slobodnoj trgovini i evropske integracije zemalja jugoistočne Evrope (FTA-SEE)”, koji pohađaju studenti Mastera evropskih integracija, kao i državni službenici i zaposleni u pravosuđu/advokaturi. Prvo predavanje na temu “Zaštita konkurencije na osnovu Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju i CEFTA” održao je prof. dr D. Popović.