Održana radionica za privrednike posvećena CEFTA sporazumu

slika3f

Projektni tim Žan Mone modula održao je 16. oktobra 2018. godine radionicu za privrednike na temu „CEFTA sporazum i poslovna zajednica jugoistočne Evrope“. Radionica, kojoj je prisustvovalo više od 60 privrednika, održana je u saradnji sa Nacionalnom alijansom za lokalni ekonomski razvoj (NALED). Radionicu su otvorili prof. dr Zoran Mirković, dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, g. Goran Kovačević, potpredsednik UO NALED-a, i prof. dr Dušan V. Popović, upravnik Žan Mone modula. Polaznici seminara imali su priliku da se upoznaju sa institucionalnim okvirom CEFTA sporazuma, mogućnostima za slobodni promet robe i kapitala, uslovima plaćanja između EU i država jugoistočne Evrope, te pravu nastanjivanja i zaštiti konkurencije. Program radionice možete pogledati ovde.

slika1slika2slika5   slika4slika1-1slika2-1 slika3-1